ЦЕНТР КАРТИНГА ДОСУГА И ОТДЫХА АРАВЕТЕ

Комплекс включает в себя картинговую трассу, служебный участок, парковку, здание для судейского состава, главное здание (кафетерия, помещение для проведения семинаров, туалеты, умывальни), здание старта лыжных гонок, тир, пешеходный мост, зрительную зону с сидячими местами у трассы.

Kompleksi on võimalik kasutada tasuta kõigil – rajal võib rulluisutada, suusatada, kõndida, jalgrattaga sõita, joosta, tegeleda harrastusspordiga jne. Talvel toimuvad nii kohalikud kui üle-eestilised suusaspordi võistlused, treeningud ja spordipäevad. Alati on oodatud tehnikaspordi huvilised lapsed ja täiskasvanud sõitma enda klubide või huviringidega.

ПОЛЬЗОВАНИЕ ТРАССОЙ

Aravete kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid ja mootorrattad (autosid rajale ei lubata). Soovitame enne sõitma tulemist täpsustada, kas rada on vaba, kuna rada võib olla võistluste, ürituste, koolituste toimumise tõttu broneeritud. Raja päevatasu oma kardiga või mootorrattaga maksab 30 eurot olenemata kasutamise aja pikkusest. Crosskardi rajatasu on 50€ päev.

ЛЮБИТЕЛЬСКОМ КАРТ

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting

РАЗМЕЩЕНИЕ

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse kardiraja keskel, looduslikult imekaunis ja privaatses kohas asub külalistemaja, mis pakub majutusvõimalusi kuni 40-le inimesele. Toad on lihtsad, WC-d ja pesemisvõimalused on koridoris. Majas on saun, seminari/peoruum ja kohvik. Majutuse broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 öö 1 inimene maksab 30 eurot ning hommikusöök on kokkuleppel.

ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ СЕМИНАРОВ/БАНКЕТНЫЙ ЗАЛ

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on seminariruum, mis mahutab teatristiilis maksimaalselt 50 inimest ja klassiruumina 30 inimest. Kohapeal on olemas videoprojektor, ekraan, pabertahvel ja tasuta internetiühendus. Seminariruumi saab broneerida tähtpäevade pidamiseks kuni 50 inimesele. Seminariruumi broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 tund seminariruumi kasutamist maksab 15 eurot. Komplekselt teenuste kasutamisel hind kokkuleppel.

САУНА

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on võimalik rentida lõõgastumiseks saunaruume. Sauna eesruumis, terrassil või kohvikus saame pakkuda värskendavaid karastusjooke koos meelepäraste suupistetega. Sauna kasutamine 1 tund maksab 30 eurot. Sauna minimaalne broneerimisaeg on 2 tundi.

АКТИВНЫЙ ОТДЫХ - БОЛЬШЕ ВОЗМОЖНОСТЕЙ

На картинговой трассе можно кататься на роликовых коньках и лыжах, а также на велосипеде. В лесу ждут вас освещённые тропы здоровья со своими восхождениями и спусками. Зимой – лыжная трасса. Тебя ожидает прекрасный отдых!

ru_RURussian