ЦЕНТР КАРТИНГА ДОСУГА И ОТДЫХА АРАВЕТЕ

Комплекс включает в себя картинговую трассу, служебный участок, парковку, здание для судейского состава, главное здание (кафетерия, помещение для проведения семинаров, туалеты, умывальни), здание старта лыжных гонок, тир, пешеходный мост, зрительную зону с сидячими местами у трассы.

Kompleksi on võimalik kasutada tasuta kõigil – rajal võib rulluisutada, suusatada, kõndida, jalgrattaga sõita, joosta, tegeleda harrastusspordiga jne. Talvel toimuvad nii kohalikud kui üle-eestilised suusaspordi võistlused, treeningud ja spordipäevad. Alati on oodatud tehnikaspordi huvilised lapsed ja täiskasvanud sõitma enda klubide või huviringidega.

ПОЛЬЗОВАНИЕ ТРАССОЙ

Aravete kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid ja mootorrattad (autosid rajale ei lubata). Soovitame enne sõitma tulemist täpsustada, kas rada on vaba, kuna rada võib olla võistluste, ürituste, koolituste toimumise tõttu broneeritud. Raja kasutamine oma tehnikaga maksab 1 inimene 1 päev 25 eurot olenemata kasutamise aja pikkusest. Mootorrataste ja muude kaherattaliste puhul lisandub rajatasu hinnale 5€ juhul, kui kasutatakse rehvisoojendajaid.

ЛЮБИТЕЛЬСКОМ КАРТ

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting

АРЕНДА СПОРТИВНЫХ КАРТОВ

Veidi üle kilomeetri pikkusel reljeefsel ja kiirel Aravete kardirajal on teatud tingimustel võimalus nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume ühendust võtta meile kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

РАЗМЕЩЕНИЕ

В центре картингового комплекса Аравете, на природе в исключительно приватном месте, располагается гостевой дом с размещением до 40 человек. Комнаты неприхотливы, туалеты и умывальни находятся в коридоре. В доме имеется баня, помещение для семинаров/банкетный зал и кафетерий. Бронировать размещение можно и по э-мейлу, и по телефону. Стоимость проживания с завтраком на 1 ночь составляет 25 евро.

ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ СЕМИНАРОВ/БАНКЕТНЫЙ ЗАЛ

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on seminariruum, mis mahutab teatristiilis maksimaalselt 50 inimest ja klassiruumina 30 inimest. Kohapeal on olemas videoprojektor, ekraan, pabertahvel ja tasuta internetiühendus. Seminariruumi saab broneerida tähtpäevade pidamiseks kuni 50 inimesele. Seminariruumi broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 tund seminariruumi kasutamist maksab 15 eurot. Komplekselt teenuste kasutamisel hind kokkuleppel.

САУНА

В гостевом доме можно арендовать помещение сауны. В предбаннике, на террасе или в кафетерии мы можем угостить гостей прохладительными напитками и закусками. Стоимость аренды составляет 20 евро в час. 

АКТИВНЫЙ ОТДЫХ - БОЛЬШЕ ВОЗМОЖНОСТЕЙ

На картинговой трассе можно кататься на роликовых коньках и лыжах, а также на велосипеде. В лесу ждут вас освещённые тропы здоровья со своими восхождениями и спусками. Зимой – лыжная трасса. Тебя ожидает прекрасный отдых!

ru_RURussian
etEstonian en_GBEnglish ru_RURussian