Aravete go-kart center

Aravete Karting Center includes a karting track, pit area, parking lot, judges' house, main house (café, seminar room, sauna, accommodation, public toilets and laundry rooms), ski start house, shooting range, footbridge, spectator area with benches.

Kompleksi on võimalik kasutada tasuta kõigil – rajal võib rulluisutada, suusatada, kõndida, jalgrattaga sõita, joosta, tegeleda harrastusspordiga jne. Talvel toimuvad nii kohalikud kui üle-eestilised suusaspordi võistlused, treeningud ja spordipäevad. Alati on oodatud tehnikaspordi huvilised lapsed ja täiskasvanud sõitma enda klubide või huviringidega.

USE OF THE TRACK

Aravete kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid ja mootorrattad (autosid rajale ei lubata). Soovitame enne sõitma tulemist täpsustada, kas rada on vaba, kuna rada võib olla võistluste, ürituste, koolituste toimumise tõttu broneeritud. Raja kasutamine oma tehnikaga maksab 1 inimene 1 päev 25 eurot olenemata kasutamise aja pikkusest. Mootorrataste ja muude kaherattaliste puhul lisandub rajatasu hinnale 5€ juhul, kui kasutatakse rehvisoojendajaid.

Go-kart

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting

RENTAL OF COMPETITION KARTS

Veidi üle kilomeetri pikkusel reljeefsel ja kiirel Aravete kardirajal on teatud tingimustel võimalus nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume ühendust võtta meile kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

ACCOMMODATION

In the middle of the karting track of Aravete Karting Center, there is a guest house on site, which can accommodate up to 40 people. Rooms are simple, toilets and washing facilities are in the hallway. The house has a sauna, seminar / party room and a café. To book accommodation, write or call our contacts. 1 night 1 person together with breakfast costs 25 euros.

SEMINAR ROOM - PARTY ROOM

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on seminariruum, mis mahutab teatristiilis maksimaalselt 50 inimest ja klassiruumina 30 inimest. Kohapeal on olemas videoprojektor, ekraan, pabertahvel ja tasuta internetiühendus. Seminariruumi saab broneerida tähtpäevade pidamiseks kuni 50 inimesele. Seminariruumi broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 tund seminariruumi kasutamist maksab 15 eurot. Komplekselt teenuste kasutamisel hind kokkuleppel.

SAUNA

Aravete Karting Center guest house can be rented for sauna room. We can offer refreshments in the sauna lobby, on the terrace or in the café, soft drinks with tasty snacks. Use of the sauna for 1 hour costs 20 euros. 

ACTIVE HOLIDAYS - MORE OPPORTUNITIES

You can ride roller skates, roller skis on the Aravete karting track. Pleasant health trails illuminated by ups and downs await in the forest, and ski trails in winter. A great vacation awaits you!

en_GBEnglish
etEstonian ru_RURussian en_GBEnglish