5°C
Kerge vihm
4°C
Vähese pilvisusega

Aravete kardi- ja vabaajakeskus

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse kompleksi kuulub kardirada, bokside ala, parkla, kohtunike maja, peamaja (kohvik, seminariruum, saun, majutus, üldkasutatavad tualetid ja pesuruumid), suusastardi maja, lasketiir, jalgsild, raja ääres on pinkidega pealtvaatajate ala.

Kompleksi on võimalik kasutada tasuta kõigil – rajal võib rulluisutada, suusatada, kõndida, jalgrattaga sõita, joosta, tegeleda harrastusspordiga jne. Talvel toimuvad nii kohalikud kui üle-eestilised suusaspordi võistlused, treeningud ja spordipäevad. Alati on oodatud tehnikaspordi huvilised lapsed ja täiskasvanud sõitma enda klubide või huviringidega.

raja kasutamine

Aravete kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid ja mootorrattad (autosid rajale ei lubata). Soovitame enne sõitma tulemist täpsustada, kas rada on vaba, kuna rada võib olla võistluste, ürituste, koolituste toimumise tõttu broneeritud. Raja kasutamine oma tehnikaga maksab 1 inimene 1 päev 25 eurot olenemata kasutamise aja pikkusest. Mootorrataste ja muude kaherattaliste puhul lisandub rajatasu hinnale 5€ juhul, kui kasutatakse rehvisoojendajaid.

Hobikart

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting

Võistluskartide rentimine

Veidi üle kilomeetri pikkusel reljeefsel ja kiirel Aravete kardirajal on teatud tingimustel võimalus nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume ühendust võtta meile kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

Majutus

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse kardiraja keskel, looduslikult imekaunis ja privaatses kohas asub külalistemaja, mis pakub majutusvõimalusi kuni 40-le inimesele. Toad on lihtsad, WC-d ja pesemisvõimalused on koridoris. Majas on saun, seminari/peoruum ja kohvik. Majutuse broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 öö 1 inimene koos hommikusöögiga maksab 25 eurot.

Seminariruum - Peoruum

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on seminariruum, mis mahutab teatristiilis maksimaalselt 50 inimest ja klassiruumina 30 inimest. Kohapeal on olemas videoprojektor, ekraan, pabertahvel ja tasuta internetiühendus. Seminariruumi saab broneerida tähtpäevade pidamiseks kuni 50 inimesele. Seminariruumi broneerimiseks kirjutage või helistage meie kontaktidele. 1 tund seminariruumi kasutamist maksab 15 eurot. Komplekselt teenuste kasutamisel hind kokkuleppel.

Saun

Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuse külalistemajas on võimalik rentida lõõgastumiseks saunaruume. Sauna eesruumis, terrassil või kohvikus saame pakkuda värskendavaid karastusjooke koos meelepäraste suupistetega. Sauna kasutamine 1 tund maksab 20 eurot. 

Aktiivne puhkus - Veel võimalusi

Aravete kardirajal saab sõita rulluiskude, rullsuuskade, jalgrattaga. Metsas ootavad mõnusad tõusude ja langustega valgustatud terviserajad, talvel suusarajad. Suurepärane puhkus ootab sind!

etEstonian
en_GBEnglish ru_RURussian etEstonian