Rapla kardi- ja vabaajakeskus

Raja pikkus ning väiksem kurvide arv teevad Rapla kardirajast ühe kiireima raja Eestis. Asfaltkattega kardirajaga on seotud 400m pikkune kurvide, tõusude ja trampliiniga kruusalõik, mida kasutab supermoto. Raja ääres on kolmekorruseline pealtvaatajate tribüün. Hoonestust raja juurde ei kuulu.

Kardirada kasutavad lisaks tehnikasportlastele ka tervisesportlased (nt rulluisutamiseks, jalgrattasõiduks jne). Rada asub loodulikult kaunis kohas ja sobib vaba aja veetmiseks.

Kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid, autod ja mootorrattad. Rapla kardirajal toimuvad kõrgetasemelised võistlused, mis on põnevad ja nauditavad kõikidele motospordihuvilistele. 2019 toimunud võistlused: Eesti Meistrivõistlused kardispordis, PROKART Eesti karikavõistlused, Supermoto Eesti MV, Supermoto Läti MV, Supermoto Soome MV, erinevad kereautode võistlused.

Lisaks toimuvad operatiivsõidu koolitused, tehnika huviringide koolitused, autoesinduste demopäevad jpm.

raja kasutamine

Rapla kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid, mootorrattad ja autod. Broneeringu tegemiseks ja info saamiseks kirjuta või helista meie kontaktidele. Raja kasutamine oma tehnikaga (võistluskardid, mootorrattad) maksab 1 inimene 1 päev 30 eurot olenemata raja kasutamise aja pikkusest. Raja kasutamine autoga/crosskardiga maksab 50€ päev auto kohta.

NB!
Rapla kardirajal driftiautod keelatud!

Hobikart

Kõige pikem ja laiem kardirada Eestis asub Tallinnast vaid 50 km kaugusel! Rapla kardirada on 1035m pikk ja 9-11m lai. Hobikarditeenuse pakkumisel annab see konkurentsieelise võrreldes teistega, kuna tegemist on väga kiire rajaga. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 15 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting
etEstonian