14°C
Vähese pilvisusega
17°C
Vähese pilvisusega

Rapla kardi- ja vabaajakeskus

Raja pikkus ning väiksem kurvide arv teevad Rapla kardirajast kõige kiirema raja Eestis. Asfaltkattega kardirajaga on seotud 400m pikkune kurvide, tõusude ja trampliiniga kruusalõik, mida kasutab supermoto. Raja ääres on kolmekorruseline pealtvaatajate tribüün. Hoonestust raja juurde ei kuulu.

Kardirada kasutavad lisaks tehnikasportlastele ka tervisesportlased (nt rulluisutamiseks, jalgrattasõiduks jne). Rada asub loodulikult kaunis kohas ja sobib vaba aja veetmiseks.

Kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid, autod ja mootorrattad. Rapla kardirajal toimuvad kõrgetasemelised võistlused, mis on põnevad ja nauditavad kõikidele motospordihuvilistele. 2019 toimunud võistlused: Eesti Meistrivõistlused kardispordis, PROKART Eesti karikavõistlused, Supermoto Eesti MV, Supermoto Läti MV, Supermoto Soome MV, erinevad kereautode võistlused.

Lisaks toimuvad operatiivsõidu koolitused, tehnika huviringide koolitused, autoesinduste demopäevad jpm.

raja kasutamine

Rapla kardirada kasutavad võistluskardid, crosskardid, mootorrattad ja autod. Broneeringu tegemiseks ja info saamiseks kirjuta või helista meie kontaktidele. Raja kasutamine oma tehnikaga (võistluskardid, mootorrattad) maksab 1 inimene 1 päev 25 eurot olenemata raja kasutamise aja pikkusest. Raja kasutamine autodega maksab 1 auto esimene tund 20 eurot, iga järgmine lisanduv tund 10 eurot. 

Hobikart

Kõige pikem ja laiem kardirada Eestis asub Tallinnast vaid 50 km kaugusel! Rapla kardirada on 1035m pikk ja 9-11m lai. Rajal on võrreldes Lange ja Kuningamäe rajaga vähem kurve. Hobikarditeenuse pakkumisel annab see konkurentsieelise võrreldes teistega, kuna tegemist on väga kiire rajaga. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 15 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 15 eurot olenemata sõitude arvust. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

karting

Võistluskartide rentimine

Eesti pikimal ja kiireimal Rapla kardirajal on võimalus nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume kindlasti broneerida aeg meie kontaktidele kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

Aktiivne puhkus - Veel võimalusi

Rapla kardirajal saab sõita rulluiskude, rullsuuskade, jalgrattaga.  Rada asub loodulikult kaunis kohas ja sobib vaba aja veetmiseks. Suurepärane puhkus ootab sind!

etEstonian
en_GBEnglish ru_RURussian etEstonian