karting

MEIE KARDID

SODI SR5 GX390
390CC - neljataktiline - elektri- ja nöörstarter

Meie hobikardid on toodetud SODIKART tehases Prantsusmaal. Aravete hobikardid on toodetud 2019 ja Rapla hobikardid 2020. Hobikardid on kiired ja turvalised. Aravete hobikardid on tehases spetsiaalselt kohandatud jõuülekandega vastavalt Aravete võistluskardiraja tehnilistele omadustele. Rapla hobikardid on tehases spetsiaalselt kohandatud jõuülekandega vastavalt Rapla võistluskardiraja tehnilistele omadustele. Aravete ja Rapla võistluskardirajad on kiireimad rajad Eestis.

ohutus

Kardid on varustatud kaaluboxiga, mille abil saab masina ja võistleja kogukaalu ühtlustada kaasvõistlejaga samasse kaalukategooriasse, mis omakorda loob võimalikud võrdsemad tingimused võistluseks. Masinatel on ohutuse tagamiseks punane (pidur) ja roheline (gaas) pedaal ning piduri ja gaasi turvalülitus (piduri vajutamisel eemaldub automaatselt gaas).

karting

Sõitjat kaitseb karte ümbritseb tugevat painduvust taluv plastikkaitse.

karting

Masinad on varustatud esiosas paikneva spetsiaalse amortisaatoritega põrkerauga, mis võimaliku kokkupõrke korral leevendab oluliselt sõitjale mõjuvat löögi jõudu.

karting

mugavus

Suvisel ajal on kasutusel spetsiaalsed asfaldil sõitmiseks mõeldud “slick” tüüpi rehvid. Tegemist on rehvidega, millel puudub parema haarduvuse tagamiseks rehvimuster. Hobikartidega on võimalik sõita ka talvel. Hobikardid sobivad tehniliste omaduste poolest suurepäraselt aastaringseks kasutamiseks. Talvel kasutatakse võistlusrajal spetsiaalseid lamellrehve säästmaks asfaltkatet erinevalt naastrehvide kasutamisest, mis kahjustavad võistlusraja katet.

karting

Mugav F1-carbon stiilis rool.

karting

Reguleeritav iste ja pedaalid.

karting

Mürasummuti abil on müra viidud miinimumini.

TULE SÕITMA

etEstonian