-1°C
Vähese pilvisusega
-1°C
Vähese pilvisusega

Aravete kardirada on läbi aegade kõige intensiivsemalt kasutatud kardispordi tarbeks. Rada on väga tehniline ja unikaalne oma reljeefsuse tõttu. Aravete kardirada kahtlemata Eesti kardisportlaste üks lemmikradasid ning seda on ka nimetatud Baltimaade parimaks kardirajaks.

ühel sõidul kuni 10 karti - VÕIMALUS SÕITA ALATES 140 CM PIKKUSTEL kardIÄSSADEL

E suletud, T-R 13.00-19.00, L-P 11.00-19.00

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Arveldamine toimub kohapeal, sularahas. Arvega tasumisel lisandub käibemaks. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

võistluskartide rentimine

Veidi üle kilomeetri pikkusel reljeefsel ja kiirel Aravete kardirajal on võimalus teatud tingimustel nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume kindlasti ühendust võtta meile kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

aravete kardirada

RAJA VIDEO

Play Video
-1°C
Vähese pilvisusega
Reede
86%
06:40
Min: -4°C
1014
14:25
Max: -0°C
NNW 4 m/s
Laupäev
-1°C
-4°C
Pühapäev
0°C
-1°C
Esmaspäev
3°C
-1°C
Teisipäev
-0°C
-3°C
Kolmapäev
1°C
-4°C
Neljapäev
0°C
-1°C
etEstonian
en_GBEnglish ru_RURussian etEstonian