-1°C
Broken clouds
-1°C
Scattered clouds

Aravete kardirada on läbi aegade kõige intensiivsemalt kasutatud kardispordi tarbeks. Rada on väga tehniline ja unikaalne oma reljeefsuse tõttu. Aravete kardirada kahtlemata Eesti kardisportlaste üks lemmikradasid ning seda on ka nimetatud Baltimaade parimaks kardirajaks.

UP TO 10 karts ON ONE RIDE - POSSIBILITY TO RIDE FROM 140 CM lengths

Monday closed, Tuesday-Friday 13.00-19.00, Saturday-Sunday 11.00-19.00

Aravete võistluskardirada on 1001 meetrit pikk, kiire rada ja unikaalne rada oma reljeefsuse tõttu ning annab suurepärase võimaluse hobikardiga kiirust nautida. Korraga saame rajale lubada maksimaalselt 10 hobikarti, minimaalset arvu ei ole. Meie poolt antakse vajalik turvavarustus ning selgitatakse reeglid. Endale sobiva aja saab broneerida meie broneeringusüsteemis. Sõitude arvu saab valida vastavalt enda soovile. Palju adrenaliini pakub Grand Prix pakett, kus toimub kokku 3 sõitu (soojendussõit, ajasõit ja finaalsõit). 1 sõit kestab 10 minutit ja maksab 20 eurot olenemata sõitude arvust. Arveldamine toimub kohapeal, sularahas. Arvega tasumisel lisandub käibemaks. Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

RENTAL OF COMPETITION KARTS

Veidi üle kilomeetri pikkusel reljeefsel ja kiirel Aravete kardirajal on võimalus teatud tingimustel nautida veelgi suuremaid kiirusi võistluskartidega. Meie poolt on võimalik rentida nii võistluskart kui sinna juurde kuuluv turvavarustus. Võistluskardid ja turvavarustus on olemas nii täiskasvanutele kui lastele. Võistluskardiga sõitmiseks palume kindlasti ühendust võtta meile kirjutades või helistades. Hind kokkuleppel.

aravete kardirada

VIDEO

Play Video
-1°C
Broken clouds
Friday
86%
06:40
Min: -4°C
1014
14:25
Max: -0°C
NNW 4 m/s
Saturday
-1°C
-4°C
Sunday
0°C
-1°C
Monday
3°C
-1°C
Tuesday
-0°C
-3°C
Wednesday
1°C
-4°C
Thursday
0°C
-1°C
en_GBEnglish
etEstonian ru_RURussian en_GBEnglish