6°C
Vähese pilvisusega
7°C
Kerge vihm

EESTI KARDISPORDI MV SARJA KLASSIDE RINGIREKORDID RAPLA KARDIRAJAL:

Cadet
53.140 (70,117 km/h) Jasper KORS, EST, Heveko Racing, Tony Kart / IAME / Vega 20.06.2020 (RACE)
53.305 (69,900 km/h) Jako SAMM, EST, Kuningamäe Kart, Energy / TM / Vega 20.06.2020 (QUALIFY)

Retro N
52.927 (70,399 km/h) Aadu KROON, EST, IVR Racing 13.07.2019 (RACE)
53.112 (70,154 km/h) Aadu KROON, EST, IVR Racing 13.07.2019 (QUALIFY)

Rotax MicroMax
51.025 (73,023 km/h) Roberts VITOLS, LAT, ProVento Racing, CRG, Vega 21.09.2012 (RACE)
51.468 (72,394 km/h) Roberts VITOLS, LAT, ProVento Racing, CRG, Vega 21.09.2012 (QUALIFY)

Micro 60
48.363 (77,042 km/h) Meryl PELDES, EST, DHR Estonia, Energy / TM / Vega 20.06.2020 (RACE)
48.167 (77,356 km/h) Meryl PELDES, EST, DHR Estonia, Energy / TM / Vega 20.06.2020 (QUALIFY)

Mini 60
46.609 (79,942 km/h) Ruben VOLT, EST, DHR Estonia, Energy / TM / Vega 12.05.2018 (RACE)
46.554 (80,036 km/h) Carmen KRAAV, EST, DHR Estonia, Energy / TM / Vega 12.05.2018 (QUALIFY)

Rotax MiniMax
44.811 (83,149 km/h) Vadim DZJUBENKO, LAT, Kika Motorsport, Gillard 15.05.2010 (RACE)
44.579 (83,582 km/h) Vadim DZJUBENKO, LAT, Kika Motorsport, Gillard 15.05.2010 (QUALIFY)

Retro A
44.040 (84,605 km/h) Ülar JEBLAKOV, EST 13.07.2019 (RACE)
43.783 (85,102 km/h) Tanel TOOMINGAS, EST, Jõgisoo Kardiklubi 13.07.2019 (QUALIFY)

Rotax Junior
43.046 (86,559 km/h) Georg KÕSS, EST, TGT Racing, Tony Kart / Rotax 125 / Mojo 04.07.2015 (RACE)
42.831 (86,993 km/h) Ragnar VEERUS, EST, AGS Racing, Tony Kart / Rotax 125 / Mojo 04.07.2015 (QUALIFY)

X30 Senior
42.658 (87,346 km/h) Siim LEEDMAA, EST, AIX Racing, Tony Kart / IAME / Vega 12.05.2018 (RACE)
42.407 (87,863 km/h) Siim LEEDMAA, EST, AIX Racing, Tony Kart / IAME / Vega 12.05.2018 (QUALIFY)

Rotax Max
42.593 (87,479 km/h) Sten Dorian PIIRIMÄGI, EST, AIX Racing, Tony Kart / Rotax 125 / Mojo 04.07.2015 (RACE)
42.527 (87,615 km/h) Kaspar KORJUS, EST, AIX Racing, Tony Kart / Rotax 125 / Mojo 04.07.2015 (QUALIFY)

Rotax Masters
42.546 (87,576 km/h) Priit SEI, EST, AGS Racing, Tony Kart/ Rotax 125 / Mojo 13.07.2019 (RACE)
42.444 (87,786 km/h) Priit SEI, EST, TGT Racing , Kosmic / Rotax 125 / Mojo 20.06.2020 (QUALIFY)

X30 Junior
42.143 (88,413 km/h) Ronan Patrick HAKALA, EST, DHR Estonia, FA Kart / IAME / Vega 12.05.2018 (RACE)
42.265 (88,158 km/h) Ronan Patrick HAKALA, EST, DHR Estonia, FA Kart / IAME / Vega 12.05.2018 (QUALIFY)

Rotax DD2
41.849 (89,034 km/h) Ragnar VEERUS, EST, TGT Racing, BirelART / Rotax 125 / Mojo 20.06.2020 (RACE)
41.489 (89,807 km/h) Ragnar VEERUS, EST, TGT Racing, BirelART / Rotax 125 / Mojo 20.06.2020 (QUALIFY)

OK Junior
41.730 (89,288 km/h) Joosep PLANKEN, EST, TARK Racing, Parolin / TM / Vega 20.06.2020 (RACE)
41.597 (89,574 km/h) Joosep PLANKEN, EST, TARK Racing, Parolin / TM / Vega 20.06.2020 (QUALIFY)

KZ2
40.933 (91,027 km/h) Georg KÕSS, EST, TGT Racing, Tony Kart / Vortex / Vega 12.05.2018 (RACE)
40.597 (91,780 km/h) Mark Villem MOOR, EST, AIX Racing, Tony Kart / TM / Vega 27.05.2017 (QUALIFY)

OK
40.765 (91,402 km/h) Markus KAJAK, EST, AIX Racing, Kosmic / Vortex / Vega 20.06.2020 (RACE)
40.663 (91,631 km/h) Markus KAJAK, EST, AIX Racing, Kosmic / Vortex / Vega 20.06.2020 (QUALIFY)

* * * * *

 

PROKART EESTI KV SARJA KLASSIDE RINGIREKORDID RAPLA KARDIRAJAL: 

Cadet
53.429 (69,737 km/h) Jasper KORS, EST, Heveko Racing, Tony Kart, IAME 07.06.2020 (RACE)
53.958 (69,054 km/h) Jako SAMM, EST, Jako Samm, Kubica Kart, TM 07.06.2020 (QUALIFY)

Retro N
52.225 (71,345 km/h) Aadu KROON, EST, TGT Racing 07.06.2020 (RACE)
51.876 (71,825 km/h) Aadu KROON, EST, TGT Racing 07.06.2020 (QUALIFY)

Raket 85
48.992 (76,053 km/h) Edgars MARTINSONS, LAT, Kandavas kartinga klubs, Tony Kart 17.08.2019 (RACE)
49.066 (75,939 km/h) Edgars MARTINSONS, LAT, Kandavas kartinga klubs, Tony Kart 17.08.2019 (QUALIFY)

Rotax MicroMax
48.447 (76,909 km/h) Meryl PELDES, EST, AGS Racing, Kosmic 06.06.2020 (RACE)   48.828 (76,309 km/h) Toms STRELE, LAT, SM Racing, Tony Kart 06.06.2020 (QUALIFY)

Micro 60
48.728 (76,465 km/h) Meryl PELDES, EST, AGS Racing, Kart Republic, TM 17.08.2019 (RACE)
48.486 (76,847 km/h) Meryl PELDES, EST, DHR Estonia, Kart Republic, TM 07.06.2020 (QUALIFY)

Retro Minsk
47.841 (77,883 km/h) Paul KESA, EST, Tony Kart 17.08.2019 (RACE)
46.784 (79,643 km/h) Paul KESA, EST, Tony Kart 17.08.2019 (QUALIFY)

Mini 60
47.035 (79,218 km/h) Hugo RAJAMETS, EST, Vihur Team, Energy, TM 07.06.2020 (RACE)
46.753 (79,695 km/h) Hugo RAJAMETS, EST, Vihur Team, Energy, TM 07.06.2020 (QUALIFY)

Rotax MiniMax
46.627 (79,911 km/h) Edgars VILCANS, LAT, RM Latvia, Energy 06.06.2020 (RACE)
46.386 (80,326 km/h) Martins JANOVSKIS, LAT, MRG Racing, Exprit 17.08.2019 (QUALIFY)

Retro CZ
44.076 (84,536 km/h) Ülar JEBLAKOV, EST, Tabasalu Kardiklubi, CRG 17.08.2019 (RACE)
43.714 (85,236 km/h) Ülar JEBLAKOV, EST, Tabasalu Kardiklubi, CRG 17.08.2019 (QUALIFY)

TAG 125 Open 40+ / Rotax 40+
44.032 (84,630 km/h) Tarvi VIIK, EST, TGT Racing, Tony Kart 06.06.2020 (RACE)
43.956 (84,767 km/h) Tarvi VIIK, EST, Tony Kart 06.06.2020 (QUALIFY)

Rotax Junior
44.021 (84,641 km/h) Martins JANOVSKIS, LAT, MRG Racing, Exprit 06.06.2020 (RACE)
43.941 (84,796 km/h) Tomass STOLCERMANIS, LAT, RM Latvia, Kosmic 17.08.2019 (QUALIFY)

TAG 125 Open Junior / Rotax Junior Open
43.695 (85,273 km/h) Sander SEPP, EST, Gear Racing, Kosmic 16.07.2016 (RACE)   
43.699 (85,265 km/h) Sander SEPP, EST, Gear Racing, Kosmic 16.07.2016 (QUALIFY)

X30 Junior
43.498 (85,659 km/h) Oskar MÄNNAMETS, EST, AIX Racing, Tony Kart, IAME 07.06.2020 (RACE)
43.345 (85,961 km/h) Oskar MÄNNAMETS, EST, AIX Racing, Tony Kart, IAME 07.06.2020 (QUALIFY)

TAG 125 Open / Rotax Senior Open
43.419 (85,815 km/h) Ragnar VEERUS, EST, AGS Racing, Tony Kart 16.07.2016 (RACE) 
43.183 (86,284 km/h) Vivian VELLAMA, EST, TGT Racing, Tony Kart 06.06.2020 (QUALIFY)

DD2 Open Masters
43.400 (85,853 km/h) Heigo HUMMEL, EST, Talvar Racing, Tony Kart 06.06.2020 (RACE)
43.325 (86,001 km/h) Heigo HUMMEL, EST, Talvar Racing, Tony Kart 17.08.2019 (QUALIFY)

Rotax Max Senior
43.133 (86,384 km/h) Dominik SINKEVITS, EST, AGS Racing, Kosmic 06.06.2020 (RACE)
42.748 (87,162 km/h) Dominik SINKEVITS, EST, AGS Racing, Kosmic 06.06.2020 (QUALIFY)

X30 Senior
42.957 (86,738 km/h) Jan KALMET, EST, Talvar Racing, Tony Kart, IAME 07.06.2020 (RACE)
42.577 (87,512 km/h) Markus KAJAK, EST, AIX Racing, Kosmic, IAME 07.06.2020 (QUALIFY)

Rotax DD2 Masters
42.813 (87,030 km/h) Priit SEI, EST, AGS Racing, Tony Kart 17.08.2019 (RACE)
42.567 (87,533 km/h) Henrijs GRUBE, LAT, Team Victoria, KR Kart 17.08.2019 (QUALIFY)

DD2 Open
42.466 (87,741 km/h) Christopher LILLEORG, EST, TGT Racing, Kosmic 06.06.2020 (RACE)       
42.575 (87,516 km/h) Christopher LILLEORG, EST, TGT Racing, Kosmic 06.06.2020 (QUALIFY)

Rotax DD2
42.148 (88,403 km/h) Matvei MAKUSHIN, LAT, Liqui Moly Roli Motorsport, Kosmic 06.06.2020 (RACE)
41.834 (89,066 km/h) Ragnar VEERUS, EST, TGT Racing, BirelART 06.06.2020 (QUALIFY)

KZ2 Pro
41.529 (89,720 km/h) Rando HANSON, EST, CKR Estonia, CKR, TM 07.06.2020 (RACE)
41.706 (89,340 km/h) Rando HANSON, EST, CKR Estonia, CKR, TM 07.06.2020 (QUALIFY)

KZ2 Open
41.057 (90,752 km/h) Kaspar KALLASMAA, EST, Kuningamäe Kart, Energy, TM 07.06.2020 (RACE)
40.873 (91,160 km/h) Kaspar KALLASMAA, EST, Kuningamäe Kart, Energy, TM 07.06.2020 (QUALIFY)

 

* * * * *

 

MOOTORRATASTE KLASSIDE RINGIREKORDID RAPLA KARDIRAJAL:

Speedline
1:08.053 (54,751 km/h) Hannes SOOMER, EST, Speedline Racing, Honda 22.05.2009 (RACE)
1:04.651 (57,633 km/h) Kert RÄBOVÕITRA, EST, Speedline Racing, Honda 22.05.2009 (QUALIFY)

* * * * * 

KUNAGISTE EESTI KARDISPORDI MV SARJA KLASSIDE RINGIREKORDID RAPLA KARDIRAJAL:

Juku
62.58 Henri KLAAR, EST, Ergon KT 1994

Kadett-Junior
55.04 Tanel BURMAKIN, EST, Ergon KT 1994

Pioneer
54.68 Meelis MEEMANN, EST, Võru Autobaas 1990

Junior-B
52.26 Meelis KINGU, EST, Norma 1993

Sojuz-B
50.90 Urmas UUSNEEM, EST, Harju KEK 1990

Kadett
50.59 Lauri TELLING, EST, Saduküla 1996

Junior
50.38 Egon LOOMETS, EST, EKE EMV 1991

Sojuz-A
50.32 Vladimir IVANOV, EST, EKE EMV 1991

Vormel CZ
50.23 Toomas KALLASMAA, EST, Saduküla 1991

Micro
49.547 (75,201 km/h) Kaur RÕÕMUSSAAR, EST, Roli Motors Team, Swiss Hutless 15.05.2010 (RACE)
49.790 (74,834 km/h) Jan Markus KÕÕRA, EST, AGS Racing, Tony Kart 15.05.2010 (QUALIFY)

KF6
48.937 (76,139 km/h) Nikita GRITCKEVICH, RUS, PremiLux Racing, Luxor 05.05.2012 (RACE)
49.068 (75,935 km/h) Nikita GRITCKEVICH, RUS, PremiLux Racing, Luxor 05.05.2012 (QUALIFY)

M-125
47.62 Karel SEPPA, EST, Walter TRT 1995

Vormel B
47.30 Egon LOOMETS, EST, Petri Trade 1993

Raket 85
47.245 (78,865 km/h) Ian Adrian JÕEORG, EST, Roli Motors Team, Tony Kart 02.05.2010 (RACE)
47.496 (78,208 km/h) Remo RAHULA, EST, Roli Motors Team, Tony Kart 15.05.2010 (QUALIFY)

Yamaha
45.415 (82,043 km/h) Madis TÄHT, EST, Vihur Team 14.05.2005 (RACE)
45.350 Karel VERGI, EST, M.K.E. Motorsport 14.05.2005 (QUALIFY)

R-100/ICA-Junior
45.343 Henry KIVIORG, EST, Vihur Team 22.09.2001 (RACE)
44.744 Philip KLAAR, EST, Klaar Mootorsport 12.06.1999 (QUALIFY)

Vormel Super A
44.67 Meelis KINGU, EST, Asmer & Elstera 1996

ICA
44.423 Konstantin GORDIJENKO, EST, Energy Racing Club 22.09.2001 (RACE)
44.466 Martti PIETILÄ, FIN, PP Racing 22.09.2001 (QUALIFY)

Vormel C/ICC
44.33 Margus LEOTOOTS, EST, Paide Kart 1997
43.707 Modris STEINERTS, LAT 12.06.1999 (QUALIFY)